Moje Suzuki GSX 1400 na prodej

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tom
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 218
Registrován: 03 dub 2009 09:42
Jméno: Tomáš
Příjmení: Klička
Pohlaví: Muž
Motocykl 1: Suzuki GSX 1400 03 - už zase je :)
Motocykl 2: Suzuki GSX 1400 03 - už není :(
Motocykl 3: KTM 990 Superduke 09 - už není :(
Bydliště: Osnabruck/DE

Moje Suzuki GSX 1400 na prodej

Příspěvek od Tom »

Zdravicko parto,

tak mam v planu prodat svoji GSX 1400. Cas a penize me netrapi takze jsem cenu dal nalezite vysokou :D Pokud by mel nekdo zajem tak dejte vedet nebo rozposlete znamym. Na cene se da urcite domluvit.

Zde je odkaz na mobile:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 7a88234032

Pokud se divite proc ma tak malo kilometru tak vysvetlim.....druhy majitel ji mel asi pul roku nez zjistil ze ma artrozu v zapesti takze mel dojezdeno. Prvni majitel byl starsi pan po jehoz smrti motorku zdedil jeho syn a ten ji nechal pekne postavat v garazi.

Mam k ni veskere doklady vcetne servisky. Na motorce jsem predelal par veci, krome novych vyfuku (originaly mam) jsme nechal opraskovat kyvku, savle, stupacky. Podotykam ze motorka nebyla padena, jen jsem se nudil a takle se mi to vic libi. Jsou tam komplet pancerovy hadice, jiny riditka a par drobnosti. Naplne menim stejne kazdy rok komplet.

Co se tyce poskozeni tak je jen lehce skrabla na prave strane nadrze ale nic hroznyho. Na ramu pod sedlem chybi ten gumovy krouzek do ktereho se zacvakava ten cerny kryt. To jeste objednam nebo vyrobim neco jineho. Pan predemnou mel potrebu to toho natlacit jakousi gumu ktera nedrzi.

Jinak zavady zadne. Ja pouze zustal jednou stat a to hned po koupi. Ten puvodni majitel prisrouboval ten cerny kryt nad radickou tak ze se mu povedlo roztrhat kabel od altiku takze motorka nedobijela a ja zustal stat na dalnici. To zu je ale opravene.

No a proc prodavam ja? Popravde ji prodat nechci ale zamiloval jsem se do jine motorky a mit dve motorky v garazi je u me nesmysl bo bych na ne nemel cas. Loni jsem na ni jezdil jen kolem komina a jednou na dovolenou. Vseho vsudy nejakych 5000 km.

Motorka je v nemecku u me ale klidne bych ji po domluve dopravil do cech.

Tak kdyby jste o nekom vedeli kdo by mel zajem napiste.

Dik
Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušení sekyry. Abraham Lincoln
Život je jako žebřík do kurníku: krátký a posraný. Neznamy autor
Kdo jinemu jamu kopa, je u neho na brigade. Neznamy autor
Odpovědět