O klubu

MORAVIAN – SILESIAN club majitelů Suzuki GSX 1400 je dobrovolnou partou lidí, kteří propadli kouzlu nádherné motorky.

Zahájení činnosti klubu se neoficiálně datuje registrací na fóru stránek prvního zájemce o členství a to 1.4.2009 na apríla. Řádný vznik proběhl 25.4.2009 ve Stejkhausu v Penčicích u Přerova.
Jsme pro každého nového jezdce, který má rád tento kus železa. Našim cílem je oslovit majitele výše uvedeného stroje, ale i zároveň se snažit vystupovat jako rozumní motorkáři a v rámci možností ukazovat, že se všichni na silnici vejdeme.

Chceme, aby se na nás pohlíželo, jako na slušné lidi přestože řada z nás je potetována, má vousy nebo dlouhé háro, je poněkud svérázně vystrojena, anebo má netradíčně upravenou mašinu.
Občas porušujeme platné předpisy, tak jako ostatní včetně plechovkářů. Totiž courat se 50-tkou s tolika poctivými kilogramy mezi nohama není zrovna nic příjemného.
Trávíme spolu volný čas, nejen na klubových srazech, různými debatami, společnými vyjížďkami a v budoucnu organizací prospěšných akcí.

Nabízíme dobrovolné společenství slušných motorkářů k občasným setkání a společným vyjížďkám nejen po krásách naší vlasti.